Jakość i dostawa na czas, w korzystnej cenie

Posiadamy szerokie możliwości w organizowaniu transportów międzynarodowych drogowych na obszarze krajów europejskich, od transportów ładunków całopojazdowych i drobnicowych, po transporty ładunków w temperaturze kontrolowanej i typu ADR. Zajmujemy się również organizowaniem transportów dla ładunków ponadgabarytowch na niskopodwoziach i platformach. Świadczone przez nas usługi transportów międzynarodowych obejmują swoim zakresem eksporty, importy, przerzuty (transporty pomiędzy krajami Unii Europejskiej)  i kabotaże (transporty na obszarze danego kraju) w większości krajów europejskich.

Zapewniamy najwyższą jakość naszych usług oraz stałą kontrolę łańcuchów dostaw i jesteśmy w stałym kontakcie z klientem. Staramy się również zaproponować najlepsze rozwiązania logistyczne w korzystnym zakresie cenowym.

            Nasza firma istnieje od 1995 roku i od ponad dwudziestu lat posiada stabilną pozycję na rynku. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług logistycznych w zakresie spedycji morskiej oraz transportu międzynarodowego. Posiadamy szerokie możliwości oraz doświadczenie w branży logistycznej, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i tworzymy optymalne rozwiązania by zagwarantować najlepszą jakość usług. Zapewniamy naszym klientom rzetelną obsługę i jesteśmy z nimi w kontakcie. Naszym głównym celem jest zadowolenie klientów z jakości naszych usług i również dlatego wspieramy ich w optymalizowaniu kosztów logistycznych.

Specjalizujemy się w przewozach ładunków konteneryzowanych w eksporcie, imporcie i tranzycie od miejsca odbioru do dowolnego kierunku geograficznego. Zapewniamy organizację kompletnych łańcuchów dostaw ładunków na rynek europejski, aż po kraje Dalekiego Wschodu (Chiny, Indie, Korea, Tajwan, Tajlandia, Malezja) oraz na kontynenty amerykańskie (USA, Kanada, Meksyk, Chile, Peru, Brazylia).

Specjalizujemy się także w organizowaniu transportów międzynarodowych na różnych kierunkach europejskich ładunków całopojazdowych oraz drobnicowych. Posiadamy szerokie możliwości w organizowaniu transportów w temperaturze kontrolowanej ładunków na chłodniach i izotermach. Możemy zapewnić Państwu preferencyjne warunki cenowe, dostawę na czas oraz sprawną obsługę zarówno przy transportach kontraktowych, jak i przy pojedynczych wysyłkach.

  Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie organizacji frachtów morskich od wysyłek całokontenerowych (FCL) po wysyłki drobnicowe (LCL). Nasza działalność opiera się na współpracy z armatorami morskimi oraz bezpośrednio współpracujemy z Portami Morskimi by zapewnić sprawną obsługę zarówno pod kątem logistycznym oraz dokumentacyjnym. Aranżujemy bookingi morskie oraz negocjujemy stawki frachtów morskich, przygotowujemy i weryfikujemy dokumenty do niezbędnych procedur celnych oraz inspekcji fitosanitarnych. Zapewniamy kompleksową obsługę w Portach Morskich, począwszy od obsługi handlingowej w Portach, po przeładunki towarów z kontenerów morskich na środki transportu lądowego. Możemy zapewnić Państwu sprawną obsługę przeładunkową, gdyż monitorujemy cały przebieg procesów logistycznych w Portach Morskich oraz organizujemy transport ciężarowy. Świadczymy również usługi magazynowania towarów w portach oraz w innych lokalizacjach. W przypadku Państwa zapotrzebowania organizujemy dodatkowe ubezpieczenie dla przesyłek morskich i lądowych.

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Organizujemy transporty międzynarodowe dla ładunków całopojazdowych oraz drobnicowych i mamy do naszej dyspozycji:
- Plandeki 13,6m do 24 ton Standard/Mega (wysokość 2,75m/3m)
- Zestawy 15,4m do 21 ton / (7,7m + 7,7m wysokość do 3m)
- Auta o długości 7,2m do 5,5 ton (solówki)
- Auta o długości 4,8m do 1,2 tony (na 10 palet)

Organizujemy transporty międzynarodowe na kierunkach europejskich takich jak:
Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Grecja, Hiszpania, Portugalia, Czechy, Austria, Węgry, Dania, Szwecja, Litwa, Estonia

TRANSPORT W TEMPERATURZE KONTROLOWANEJ

Specjalizujemy się w organizowaniu transportów w temperaturze kontrolowanej dla roślin na wózkach CC oraz mrożonek. Możemy zapewnić szerokie możliwości w przewozie ładunków na:
- Chłodnie 13,6m do 22 ton Standard ( ładowność do 38 wózków CC)
- Chłodnie 13,6m do 22 ton Kwiatowe ( ładowność do 43 wózków CC)
- Izotermy 13,6m do 22 ton
- Chłodnie solówki od 7,2m do 4,2m o ładowności 3,5 ton do 1 tony

Transport Ponadgabarytowy

Organizujemy transporty ładunków ponadgabarytowych na:
- Niskopodwozia typu SEMI i Tiefbett do przewozu ładunków o wadze do 31 ton
- Platformy 13,6m MEGA do 24 ton
- Zapewniamy wszystkie pozwolenia w transporcie ponadgabarytowym

Transport Kontenerowy

Specjalizujemy się transportem kontenerów morskich drogą lądową, posiadamy do dyspozycji:
- Naczepy podkontenerowe pod kontenery 40`DV/HC lub 20`DV